Massachusetts

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Massachusetts

Massachusetts satılık emlak

Doğudaki Atlantik Okyanusu, güneydeki Connecticut ve Rhode Island eyaletleri, kuzeydeki New Hampshire ve Vermont ve batıdaki New York'la sınırlar.

Massachusetts'te satılık mülklere yatırım yapmadan önce emlak piyasasını etkileyen birçok değerin dikkatli bir şekilde değerlendirilmesini yapmak iyidir.

Massachusetts, New England bölgesindeki önemli sömürge tarihi ile bilinen bir ABD eyaletidir. Boston başkenttir, ancak özellikle Massachusetts'te satılık mülkler için büyük ilgi gören kent merkezleri Springfield ve Worcester'dir.

Boston emlak piyasası düşük stok seviyelerine rağmen 2018 yılında rekor kırdı.

Cohasset, Medford ve Boston'da satılık müstakil evler ve villalar gayet iyi gidiyor.

Bu rakam, bölgedeki bu ev tipi için bir kayıttır. Kınamak ve kaldırım taşları da medyan satışlarında artışlar gördü, ancak bu rakamlar muhtemelen daha az mülk olmanın doğrudan sonucudur

satıldı. Bu pazar şu anda birden fazla teklif sunan ve trend haline gelen yüksek fiyatları olan satıcılar için bir cennettir.

2018'in ilk çeyreğinde, şu anda pazardaki ve alıcıların kullanımına açık olan evlerde% 25,13'lük bir düşüş kaydetti.

Boston Globe, Massachusetts Realtors Association’ın tek bir konut için ortalama konut fiyatlarının% 4 oranında arttığını bildirdi. Bu nedenle, evlerin mevcudiyeti azalmış olsa bile, konut satışları için ortalama fiyat tekrar arttı ve satıcılara Boston pazarında bir yıl boyunca en iyi faydaları sağladı.

Springfield, bekarlar için Massachusetts'te satılık emlak satın almak için ülkedeki en iyi şehirdir.

On yıl önce durgunluğun zirvesindeydik ve Massachusetts'te satılık bir mülk satmak imkansız gözükebilirdi.

Bu şehirde kentin çalışmalarının büyümesi evlerin satışını körüklüyor.

Daha fazla satılık ev olmanın yanı sıra, piyasada daha az zaman harcıyorlar.

Springfield'da son iki ya da üç yılda ele geçirilen farklı bir psikoloji var çünkü farklı ekonomik fırsatlar gördük.

Worcester şehri, inkar edilemez bir şekilde 2025 yılına kadar Massachusetts'de satılık emlak satın almak için en iyi 5 yerden biri.

Worcester, ülke çapında en sıcak ve en rekabetçi pazarlardan biridir.

Bu hipotezi desteklemek için, karakteristik dükkan ve restoranlarda eski "Brownfield" alanlarının yeniden geliştirilmesi, bir zamanlar Kanal Bölgesi'ndeki Kelley Meydanı'nın heyecan verici gelişimi, daha akıllı altyapılar, çevre dostu şehir otobüsleri, Union Station demiryolu servisi ve havaalanı.

Elbette okulların, altyapıların, şehirlerin yenilenmesi ve şehirlerin sürekli gelişimi, şehrimizi hayal edebileceğimizden daha fazla zorlayacaktır.

Gayrimenkul piyasası, satılmakta olan daha küçük konut stoklarının satılmasından ve Worcester'ın arzu edilmeye devam etmesinden dolayı aslında inanılmaz derecede rekabetçi hale geliyor.

  •  
    Boston'a taşınmak: ihtiyacınız olan tam rehber ve tavsiye

    Boston'a taşınmak: ihtiyacınız olan tam rehber ve tavsiye Massachusetts, ABD'nin en eski eyalet dairelerinden biridir. Massachusetts'te bir ev bulmak birçok kişinin hayalidir. Başkenti olan Boston, üniversiteleri, kolejleri ve dünyanın en yüksek seviyesi arasında en yüksek refah seviyesiyle ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 5663

Satilik Villa, Massachusetts, Boston, Boston, Boston

20,011,938.00TRY
Satilik
Villa

198 m²
Satılık Villa.
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB